Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Views
lv: Skati

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Bottom
lv: Apakša

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Percentage (%)
lv: Procenti (%)

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Rotate
lv: Pagriezt
