Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Center
ne: केन्द्र

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई
