Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Apply
nl: Toepassen

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Rotate
nl: Roteren

en: Background position
nl: Achtergrondpositie

en: Height value
nl: Hoogtewaarde

en: Asc
nl: Oplopend

en: Unique ID
nl: Uniek ID

en: Center Top
nl: Centreer boven

en: Center Bottom
nl: Centreer onder

en: Parallax speed
nl: Parallax-snelheid
