Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Views
pl: Widoki

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Linear
pl: Liniowy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Overlay color
pl: Kolor nakładki

en: Overlay opacity
pl: Przeźroczystość nakładki

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Maximum width
pl: Maksymalna szerokość

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Rotate
pl: Obróć

en: Asc
pl: Rosnąco
