Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to ru translation catalogue (29 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: None
ru: Нет

en: Center
ru: Центр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Top
ru: Вверху

en: Views
ru: Представление

en: Dimensions
ru: Размеры

en: Bottom
ru: Снизу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Percentage (%)
ru: Процент (%)

en: Apply
ru: Применить

en: Overlay color
ru: Цвет перекрытия

en: Overlay opacity
ru: Прозрачность перекрытия

en: Offset
ru: Пропустить

en: Maximum width
ru: Максимальная ширина

en: Overlay Color
ru: Цвет фона

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Rotate
ru: Вращение

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Responsive Settings
ru: Адаптивные настройки

en: Breakpoint
ru: Точка останова

en: Center Top
ru: По-центру Сверху

en: Center Bottom
ru: Снизу По-центру

en: Background Position
ru: Положение фона

en: Scroll Effects
ru: Эффекты прокрутки
