Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Center
sk: Na stred

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Percentage (%)
sk: Percentuálny podiel (%)

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Maximum width
sk: Maximálna šírka

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Asc
sk: Vzostupne
