Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Maximum width
sl: Minimalna višina
