Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Center
sv: Centrerad

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Views
sv: Vyer

en: Dimensions
sv: Mått

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Percentage (%)
sv: Procent (%)

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Maximum width
sv: Största bredd

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Rotate
sv: Rotera

en: Height value
sv: Höjdvärde

en: Asc
sv: Stigande

en: Breakpoint
sv: Brytpunkt
