Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Top
te: పైన

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Maximum width
te: గరిష్ఠ వెడల్పు

en: - All -
te: - అన్ని -
