Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Center
tr: Merkez

en: Default
tr: Varsayılan

en: Top
tr: En üst

en: Views
tr: Görünümler

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Bottom
tr: Alt

en: Linear
tr: Doğrusal

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Maximum width
tr: En fazla genişlik

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Rotate
tr: Döndür

en: Asc
tr: Artan

en: Breakpoint
tr: Kırılma noktası
