Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.10) - en to uk translation catalogue (32 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Center
uk: По центру

en: Default
uk: Базово

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Bottom
uk: Знизу

en: Linear
uk: Лінійне

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Percentage (%)
uk: Процент (%)

en: Apply
uk: Застосувати

en: Overlay color
uk: Колір перекриття

en: Overlay opacity
uk: Прозорість перекриття

en: Offset
uk: Зміщення

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Maximum width
uk: Максимальна ширина

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Rotate
uk: Поворот

en: Asc
uk: Зрост

en: Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор

en: Responsive Settings
uk: Адаптивні налаштування

en: Breakpoint
uk: Точка переходу

en: Background Position
uk: Розміщення фону

en: Ease
uk: Ослаблення
