Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Center
be: Цэнтр

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Rotate
be: Павярнуць
