Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.3) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: None
de: Keine

en: Center
de: Zentriert

en: Top
de: Oben

en: Views
de: Ansichten

en: Bottom
de: Unten

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Percentage (%)
de: Prozentual (%)

en: Offset
de: Versatz

en: Bottom Left
de: Unten links

en: Bottom Right
de: Unten rechts

en: Top Left
de: Oben links

en: Top Right
de: Oben rechts

en: Fade In
de: Einblenden

en: Overlay Color
de: Überlagerungsfarbe

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Rotate
de: Drehen

en: Style plugins
de: Stil-plugins

en: Center Top
de: Mitte oben

en: Center Bottom
de: Mitte unten

en: Background Position
de: Hintergrundbildposition

en: Parallax Speed
de: Parallax-Geschwindigkeit

en: Pixels (px)
de: Pixel (px)
