Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Left
hy: Ձախ

en: Rotate
hy: Պտտել
