Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: None
id: Tiada

en: Center
id: Tengah

en: Top
id: Atas

en: Views
id: View

en: Bottom
id: Dasar

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Offset
id: Letak

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Rotate
id: Rotasikan
