Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.4) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Center
ps: منځ

en: Views
ps: ليدنې

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: - All -
ps: - ټول -
