Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.4) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: None
ug: يوق

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: ,
ug: ،

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: - All -
ug: ھەممىسى
