Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.5) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: None
lv: Nav

en: Center
lv: Centrēt

en: Top
lv: Augša

en: Views
lv: Skati

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Percentage (%)
lv: Procenti (%)

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Rotate
lv: Pagriezt
