Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.5) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: None
pl: Brak

en: Center
pl: Środek

en: Top
pl: Góra strony

en: Views
pl: Widoki

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Linear
pl: Liniowy

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Rotate
pl: Obróć

en: Style plugins
pl: Wtyczki styli

en: Master
pl: Główny
