Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Top
te: పైన

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: - All -
te: - అన్ని -
