Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.5) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Percentage (%)
vi: Tỷ lệ (%)

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải

en: Overlay Color
vi: Màu Che phủ

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Rotate
vi: Xoay

en: Master
vi: Chính
