Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: None
bg: Не

en: Center
bg: Център

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: Bottom
bg: Дъно

en: Right
bg: Дясно
