Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.6) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: None
he: ללא

en: Center
he: מרכז

en: Top
he: עליון

en: Views
he: היבטים

en: Bottom
he: למטה

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Rotate
he: סיבוב

en: Master
he: מאסטר
