Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.6) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: None
ja: なし

en: Center
ja: 中央

en: Top
ja: トップ

en: Views
ja: ビュー

en: Bottom
ja: ボトム

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Percentage (%)
ja: 割合（％）

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Rotate
ja: 回転

en: Master
ja: マスター
