Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.6) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: None
nl: Geen

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Top
nl: Bovenaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Rotate
nl: Roteren

en: Style plugins
nl: Stijlplugins

en: Center Top
nl: Centreer boven

en: Center Bottom
nl: Centreer onder
