Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.8) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: None
ka: არცერთი

en: Top
ka: ზედა

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: - All -
ka: - ყველა -
