Views Parallax - Views Vanilla JavaScript Parallax (VVJP) (1.0.9) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: None
is: Engin

en: Center
is: Miðja

en: Top
is: Toppur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
