Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Views
fr: Vues

en: Linear
fr: Linéaire

en: Fade
fr: Fondu

en: Offset
fr: Décalage

en: Hover
fr: Survol

en: Click
fr: Clic

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal

en: README.md file not found.
fr: Le fichier README.md n'a pas été trouvé.
