Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Views
eu: Bistak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Click
eu: Klik

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -
