Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.7) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Views
sv: Vyer

en: Fade
sv: Tona

en: Offset
sv: Kompensera

en: Click
sv: Klicka

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Master
sv: Huvud
