Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
