Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Default
de: Standard

en: Views
de: Ansichten

en: Dimensions
de: Abmessungen

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Fade
de: Überblenden

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Hover
de: Mit der Maus überfahren

en: Color Settings
de: Farbeinstellungen

en: Click
de: Klick

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Unique ID
de: Eindeutige ID

en: Library Settings
de: Bibiliothektseinstellungen
