Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: Default
es: Por defecto

en: Views
es: Vistas

en: Dimensions
es: Dimensiones

en: Linear
es: Lineal

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Fade
es: Desvanecer

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Unique ID
es: ID único
