Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Fade
fa: محو شدن

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
