Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Linear
fi: Lineaarinen

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Fade
fi: Himmennä

en: Apply
fi: Käytä

en: Click
fi: Klikkaus

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
