Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Dimensions
he: מימדים

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
