Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Dimensions
hr: Dimenzije

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
