Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Default
ht: Pa defo

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
