Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Fade
id: Redup

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
