Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
