Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Fade
ja: フェード

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Zoom
ja: ズーム

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
