Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Linear
kn: ರೇಖಾತ್ಮಕ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Zoom
kn: ಹಿಗ್ಗಿಸು
