Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Unique ID
lt: Unikalus ID
