Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
