Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Fade
nl: Vervaag

en: Apply
nl: Toepassen

en: Hover
nl: Zweven

en: Click
nl: Klik

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: Unique ID
nl: Uniek ID
