Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Linear
pl: Liniowy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco
