Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Views
ru: Представление

en: Dimensions
ru: Размеры

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Click
ru: Клик

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Responsive Settings
ru: Адаптивные настройки
