Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
