Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Linear
tr: Doğrusal

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
