Views Reveal - Views Vanilla JavaScript Reveal (VVJR) (1.0.8) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Linear
uk: Лінійне

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Fade
uk: Згасання

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Hover
uk: Наведення

en: Color Settings
uk: Параметри кольорів

en: Click
uk: Клац

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Unique ID
uk: Унікальний ідентифікатор

en: Responsive Settings
uk: Адаптивні налаштування

en: Ease
uk: Ослаблення
